Termowizor Falcon

Termowizor Falcon FH35

Read Time:2 Minute, 39 Second

Termowizor Falcon FH35 wyposażony jest w czujnik termiczny 12μmo o doskonałej rozdzielczości 384×288 12μm i czułości NETD20mK, zapewniając w ten sposób niesamowite doświadczenie, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Dodatkowo dzięki zasięgowi detekcji do 1800 m, nic nie stoi na przeszkodzie, aby obserwować obiekty z bardzo dalekiej odległości. 

Falcon FH35 zapewnia imponujące rozpoznawanie szczegółów obserwowanych obiektów

Dzięki czujnikowi o wysokiej rozdzielczości i optyce o większej aperturze uzyskuje się najlepszą jakość i wysoki kontrast szczegółów, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.

1. Termowizor cechuje się wyjątkowo zaawansowaną czułością termiczną, która wynosi NETD20mK

Dzięki zaawansowanej czułości termicznej nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne nie stoją na przeszkodzi, aby dostrzec szczegóły w terenie, to znaczy wtedy, gdy obserwowany obiekt i tło mają podobne temperatury – termowizor bez problemu wychwyci te niuanse. Ponadto czułość jest poprawiona, dzięki cienkiej warstwie tlenku wanadu o wysokim współczynniku TCR na obiektywie.

 2. Falcon FH35 wyposażony jest w czujnik termiczny 12μmo rozdzielczości osiągającej 384×288 pikseli

Wysokiej klasy czujnik termowizyjny 12 μm o rozdzielczości do 384×288 pikseli, gwarantuje doskonałą rozdzielczość, oraz ostry obraz termowizyjny o wysokim kontraście.

 3. Falcon FH35 ma przysłonę obiektywu wynoszącą f/1.0

Taki wysokiej jakości obiektyw zapewnia lepszą zdolność do rejestrowania promieniowania cieplnego.

4. Termowizor obsługuje algorytm przetwarzania obrazu ImagePro

Ten algorytm przetwarzania obrazu firmy Hikmicro, optymalizuje obraz, dzięki czemu obraz jest jeszcze wyraźniejszy, niezależnie od warunków. 

Termowizor ma ulepszoną konstrukcję względem poprzednich modelów, która cechuje się wyjątkową łatwością użytkowania

1. Cylindryczny i ergonomiczny kształt dla lepszego doświadczenia użytkownika

Kompaktowa, cylindryczna konstrukcja zapewnia doskonałą obsługę, zarówno w przypadku prawo-, jak i leworęcznych użytkowników. Ponadto urządzenie zostało wykonane z miękkiego i przyjaznego dla skóry materiału, który przyjemnie trzyma się w dłoni.

 2. Doskonała konstrukcja podzespołów zapewniająca intuicyjną i łatwą obsługę

Konstrukcja została ulepszona względem poprzednich modelów, biorąc pod uwagę opinie i wskazówki użytkowników. Intuicyjnie w użyciu są na przykład przyciski – dzięki różnym kształtom każdą funkcję można szybko zidentyfikować, nawet w rękawiczkach lub w całkowitej ciemności.

 3. Termowizor ma długą żywotność, dzięki magnezowej obudowie i wzmocnionemu szkłu obiektywu

Urządzenie odporne jest na korozję spowodowaną przez deszcz, mgłę, śnie, czy rosę. Do pokrycia soczewki obiektywu użyto powłoki SDLC, której funkcją jest zapobieganie wszelki zarysowaniom. Dodatkowo monokular termowizyjny Falcon FH35 charakteryzuje się wodoszczelnością IP67 (może być zanurzany w wodzie do 1 metra/ maksymalnie 30 minut).

 4. Termowzior zasilany jest wymiennym akumulatorem o dużej pojemności

Urządzenie może pracować nawet 7 godzin, jeśli jest w pełni naładowane. Akumulator jest wymienialny, więc po rozładowaniu można szybko go wymienić na zapasowy. Ponadto jako zewnętrznego źródła zasilania można użyć dowolnego powerbanku, który podłączany jest za pomocą interfejsu Type-C.

Termiwizor zapewnia zobaczenie większej ilości szczegółów, dzięki dalekiemu zasięgu detekcji i potężnemu zoommowi cyfrowemu

Falcon FH35 ma zasięg detekcji do 1800 m i bardzo szerokie pole widzenia do 22 m przy 100 m

Nadaje się do różnych obserwacji – nada się zarówno podczas polowania w nocy na dużych odległościach, jak i w zalesionym obszarze, jeśli chcesz obserwować obiekt z bliska.

Potężny zoom cyfrowy do 8x

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Luneta pard Previous post Luneta PARD DS35 LRF 940 NM – nowy wymiar polowania
Next post Kamera termowizyjna Hikmicro LYNX Pro LE15