Luneta pard

Luneta PARD DS35 LRF 940 NM – nowy wymiar polowania

Read Time:2 Minute, 38 Second

Luneta PARD DS35 LRF 940 NM to nie tylko zwykła luneta dzienno-nocna, ale prawdziwe centrum dowodzenia na polowaniu. Z tym urządzeniem możesz obserwować i celować w zwierzynę zarówno w dzień, jak i w nocy, z dowolnej odległości i w każdych warunkach pogodowych. Luneta PARD DS35 LRF 940 NM łączy w sobie najnowocześniejszą technologię, wysoką jakość obrazu i łatwość obsługi. Oto, co oferuje ta niezwykła luneta:

Nowy okrągły wyświetlacz LTPS 800 x 800

Luneta PARD DS35 LRF 940 NM jest pierwszą na rynku, która korzysta z nowego okrągłego wyświetlacza LTPS 800 x 800. Ten wyświetlacz zapewnia wyższą rozdzielczość obrazu niż tradycyjne ekrany LCD lub OLED. Dzięki temu możesz cieszyć się ostrym i jasnym obrazem, bez zniekształceń i efektu tunelu. Wyświetlacz LTPS 800 x 800 jest również bardziej energooszczędny i trwały niż inne typy ekranów.

Okrągły wyświetlacz LTPS 800 x 800 pozwala na uzyskanie obrazu, który przypomina ten z klasycznych lunet dziennych. Możesz również dostosować odległość ekranu od oka, o 30 mm bez utraty ostrości obrazu. To pozwala na lepsze dopasowanie lunety do Twojej pozycji i preferencji. Ponadto, luneta ma gumową osłonę obiektywu, która poprawia wygodę celowania i zapewnia dyskrecję w nocy, blokując emitowane światło.

Bardzo czuły przetwornik obrazu CMOS 0,001

Luneta PARD DS35 LRF 940 NM jest wyposażona w wyjątkowo czuły przetwornik obrazu CMOS 0,001, co pozwala na uzyskanie wyraźnego obrazu nawet w warunkach słabego oświetlenia, takich jak nocne krajobrazy, zaciemnione lasy czy mgliste scenerie. Dzięki temu przetwornikowi, obraz utrzymuje wysoką jakość, z minimalną ilością szumów i zniekształceń. Użytkownik ma możliwość wyboru między rozdzielczościami 2560 x 1440 (2K) i 1920 x 1080, dopasowując wyjściowy obraz do swoich potrzeb i preferencji.

Ponadto, luneta PARD DS35 LRF 940 NM dysponuje innowacyjną osłoną obiektywu, która redukuje efekt prześwietlenia w jasnych warunkach. Zastosowanie małego otworu w osłonie umożliwia korzystanie z urządzenia w ciągu dnia, gdy natężenie światła jest znaczne. W nocy, otwarcie osłony pozwala na zachowanie ostrości obrazu bez potrzeby ponownego dostosowywania ustawień.

Kalkulator balistyczny i LRF o zasięgu 1200 metrów

Luneta PARD DS35 LRF 940 NM to więcej niż tylko urządzenie do obserwacji – jest to zaawansowane narzędzie wspomagające celowanie i strzelanie. Wyposażona w zintegrowany kalkulator balistyczny, automatycznie dostosowuje ustawienia celownika uwzględniając odległość, kąt, warunki wiatrowe i inne zmienne. Dodatkowo, dalmierz laserowy (LRF) o zasięgu do 1200 metrów precyzyjnie mierzy dystans do obiektu, co znacząco podnosi efektywność polowania.

Ten model lunety PARD DS35 LRF 940 NM wprowadza również innowacyjny sposób przystrzeliwania, który jest bardziej intuicyjny i szybszy niż tradycyjne metody. Umożliwia zamrożenie ekranu i przesunięcie krzyża celowniczego do pierwotnego miejsca trafienia, co ułatwia szybką kalibrację. Zmodernizowany krzyż celowniczy, umieszczony centralnie na ekranie, pozwala na pełniejsze wykorzystanie pola widzenia, zwiększając precyzję i komfort użytkowania.

Inteligentna technologia i łatwość obsługi

Luneta PARD DS35 LRF 940 NM jest nie tylko zaawansowana technologicznie, ale również prosta w użyciu. Luneta ma intuicyjny interfejs użytkownika, który pozwala na szybką zmianę trybów i ustawień. Możesz również podłączyć lunetę do smartfona lub tabletu za pomocą Wi-Fi i aplikacji PARD, dzięki czemu możesz zdalnie sterować lunetą, nagrywać i odtwarzać obraz, udostępniać go w mediach społecznościowych i wiele więcej. Luneta ma również ergonomiczny design, który pasuje do każdej broni i zapewnia komfort i stabilność podczas polowania.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

celownik noktowizyjny pard-nv008s-850-nm Previous post Czym charakteryzuje się celownik noktowizyjny PARD NV-008S 850nm?
Termowizor Falcon Next post Termowizor Falcon FH35