Kamera termowizyjna Hikmicro LYNX Pro LE15

Read Time:2 Minute, 27 Second

Przedstawiamy Wam termowizor Hikmicro LYNX Pro LE15, czyli profesjonalny sprzęt dla myśliwych, obok którego trudno przejść obojętnie.

Kamera termowizyjna Hikmicro LYNX Pro LE15. Poznaj parametry techniczne tego urządzenia

Hikmicro LYNX Pro LE15 stanowi w pewnym sensie przełom w technologii termowizyjnej, a wszystko to dzięki atrakcyjnemu, ergonomicznemu kształtowi, który zachowuje jednocześnie niesamowitą wydajność oraz funkcjonalność. Sercem tego urządzenia jest czujnik VOX o imponującej rozdzielczości 256 x 192 pikseli, który zapewnia niesamowitą dokładność i głębię obrazu przy współczynniku wielkości piksela wynoszącym 12 μm.

Takie rozwiązanie umożliwia użytkownikom dokładne monitorowanie obiektów w odległości do 400 metrów, zapewniając możliwość wykorzystania sprzętu w szerokim zakresie zastosowań, od obserwacji terenowych po operacje taktyczne.

Innowacyjnego wkładu technologicznego w Hikmicro LYNX Pro LE15 nie sposób przecenić. Przykładowo, DDE (Digital Detail Enhancement) działa jako zaawansowany mechanizm cyfrowej poprawy szczegółów, pozwalający lepiej wizualizować szczegóły na obserwowanych obrazach. Z kolei 3D DNR, czyli cyfrowa redukcja szumów 3D, to funkcjonalność, która pozwala skutecznie usuwać zakłócenia i szumy mogące w negatywny sposób wpływać na jakość obrazu, zapewniając jednocześnie maksymalną klarowność.

To jeszcze nie wszystko, ponieważ warto mieć na uwadze również mechanizm AGC (Automatic Gain Control), który reguluje wzmocnienie sygnału w czasie rzeczywistym, aby zapewnić stabilność i doskonałą widoczność obrazu niezależnie od warunków otoczenia.

Termowizor Hikmicro LYNX Pro LE15. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Dodatkowo termowizor Hikmicro LYNX Pro LE15 posiada zaawansowany ekran LCOS o rozdzielczości 720 x 540 pikseli. Ten zaawansowany wyświetlacz oferuje niezrównane wrażenia wizualne i został zaprojektowany tak, aby wyświetlać obrazy najwyższej jakości. Czułość NETD mniejsza niż 35mK pozwala urządzeniu skutecznie wykryć nawet najmniejsze różnice temperatur wymagane w dynamicznych i zmiennych warunkach terenowych. Cyfrowe powiększenie 2x, 4x i 8x zapewnia użytkownikom elastyczność sprawdzania obiektów znajdujących się w odległości do 600 metrów.

Termowizor Hikmicro LYNX Pro LE15 został specjalnie zaprojektowany dla użytkowników, którzy mają na uwadze aspekty praktyczne. Sprzęt ten charakteryzuje się kompaktową i lekką konstrukcją, która sprawia, że sprzęt jest łatwy podczas przenoszenia; co więcej, możliwy jest również łatwy dostęp do urządzenia w każdej sytuacji (a o te podczas myśliwskich eskapad nietrudno…). Przykładowo, intuicyjny układ przycisków na górze urządzenia sprawia, że obsługa jedną ręką jest bardzo łatwa i bardzo przydatna do ciągłych obserwacji w dynamicznych warunkach.

Warto również podkreślić różne tryby kolorów, które oferują dodatkowy poziom funkcjonalności. Dzięki czterem paletom kolorów do wyboru, czyli:

  • White Hot,
  • Black Hot,
  • Red Hot,
  • Fusion,

użytkownicy mają swobodę dostosowywania swoich zdjęć do określonych warunków pogodowych i oświetleniowych. Każdy z tych trybów został starannie zaprojektowany, aby zmaksymalizować potencjał Twojego urządzenia w różnych scenariuszach.

Termowizor Hikmicro LYNX Pro LE15. Podsumowanie

Podsumowując, termowizor Hikmicro LYNX Pro LE15 to nie tylko postęp technologiczny w dziedzinie termowizji, ale także po prostu praktyczne i wszechstronne narzędzie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Możliwość tworzenia wysokiej jakości obrazów w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami i intuicyjną konstrukcją sprawia, że jest to cenny towarzysz do różnorodnych zastosowań, od zastosowań profesjonalnych po rekreacyjne przygody na świeżym powietrzu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Termowizor Falcon Previous post Termowizor Falcon FH35
Next post Termowizor Falcon FH35, monokular termowizyjny Falcon FH35