Infiray Zoom ZH38 termowizyjny monokular

Read Time:1 Minute, 34 Second

Infiray Zoom ZH38 – termowizyjny monokular dla profesjonalistów

Infiray Zoom ZH38 to termowizyjny monokular, który został stworzony z myślą o profesjonalistach, takich jak myśliwi, strażnicy leśni czy służby ratunkowe. Ten innowacyjny produkt umożliwia wykrywanie ciepła emitowanego przez zwierzęta i ludzi nawet w całkowitej ciemności. W poniższym artykule przedstawimy szczegóły na temat Infiray Zoom ZH38.

Technologia termowizyjna dla profesjonalistów

Infiray Zoom ZH38 wykorzystuje technologię termowizyjną, co pozwala na wykrywanie obiektów nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu monokularowi, użytkownik może obserwować obiekty na dystansie do 1300 metrów, co czyni go idealnym narzędziem dla profesjonalistów.

Wyraźny i dokładny obraz

Monokular Infiray Zoom ZH38 wykorzystuje sensor 384×288 o wysokiej rozdzielczości, który zapewnia wyraźny obraz nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Wbudowany ekran oledowy o rozdzielczości 1024×768 pikseli umożliwia łatwe odczytanie obrazu, co czyni go idealnym narzędziem dla myśliwych, strażników leśnych czy służb ratunkowych.

Trwała i odporna obudowa

Infiray Zoom ZH38 został wyposażony w trwałą obudowę z aluminium i tworzywa sztucznego, która zapewnia ochronę przed wstrząsami, wodą i pyłem. Dzięki temu monokular jest odporny na trudne warunki terenowe, co czyni go idealnym narzędziem dla profesjonalistów.

Długi czas pracy i łatwość obsługi

Monokular Infiray Zoom ZH38 wykorzystuje akumulator litowo-jonowy, który zapewnia długi czas pracy na jednym ładowaniu. Infiray Zoom ZH38 może pracować przez ponad 5 godzin, co czyni go idealnym narzędziem dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia. Dodatkowo, monokular jest łatwy w obsłudze i posiada wiele funkcji, takich jak zoom optyczny, który pozwala na dokładne obserwacje w terenie.

Podsumowując, Infiray Zoom ZH38 to innowacyjny i niezawodny produkt, który został stworzony z myślą o profesjonalistach, którzy potrzebują narzędzia do wykrywania ciepła emitowanego przez zwierzęta i ludzi w trudnych warunkach terenowych. Dzięki swojej wytrzymałej obudowie, wysokiej jakości obrazowi oraz długiemu czasowi pracy na jednym ładowaniu, Infiray Zoom ZH38 stanowi doskonałe narzędzie dla myśliwych, strażników leśnych czy służb ratunkowych, którzy potrzebują niezawodnego i skutecznego sprzętu, który pomoże im w pracy na co dzień.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Termowizja Previous post Co to jest termowizja?
Thermtec Cyclops 350 to monokular termowizyjny Next post Thermtec Cyclops 350 – doskonałe narzędzie do wykrywania ciepła