Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Cenniki do pobrania

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Opcje przeglądania

Switch PoE z serii X-CAMswitch zapewnia transmisję danych między modułami radiowymi CDS-IP, kamerami IP, rejestratorami sieciowymi lub komputerem w systemach monitoringu IP.

Zasilanie Power over Ethernet

Produkowane przez nas switche sieciowe wspierają standard PoE, dzięki czemu umożliwiają zasilenie kamer, nadajnika lub odbiornika po skrętce komputerowej. Dzięki czemu wystarczy podłączyć zasilanie do naszego przełącznika żeby zasilić 4 dodatkowe urządzenia

  • 3 x PoE 48V,
  • 1 x PoE 48V lub PoE 24V (możliwość ręcznego ustawienia napięcia).

Takie rozwiązanie znacznie obniża koszty instalacji monitoringu (jeden zasilacz zasila 4 urządzenia).

Przełączniki sieciowe z serii X-CAMswitch można instalować zarówno między kamerami a rejestratorem NVR. Dzięki temu można przesłać sygnał z 4 kamer jednym przewodem do rejestratora.
Drugim zastosowaniem może być montaż urządzenia między 4 kamerami IP a nadajnikiem radiowym, który nie posiada 4 portów dla kamer. Cztery kamery podłączamy do switcha PoE, który to następnie przesyła sygnał do nadajnika IP przy użyciu tylko jednego przewodu.

Technologia PoE w żaden sposób nie wpływa na jakość lub zasięg transmisji danych.

X-CAMswitch/48

X-CAMswitch/48
X-CAMswitch/48

Zewnętrzny, switch PoE, który ma możliwość zasilenia 4 kamer IP lub 3 kamer IP i modułu do transmisji bezprzewodowej.

Dostępność: duża ilość

Cena: 680,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl