Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Cenniki do pobrania

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Mobilne kamery bezprzewodowe IP do monitoringu miejskiego

Produkowany przez CAMSAT system iCAM-MobileHD to nowość w dziedzinie systemów monitoringu IP miast. Urządzenie posiada wewnętrzny system zasilania, który wystarczy na 12 godzin pracy. Dodatkowo wyposażony jest w rejestrator, który pozwala rejestrować to co widzi kamera.

Zasilanie

Mobilna kamera bezprzewodowa może być zasilana zarówno z wbudowanego akumulatora jak i z dowolnego innego źródła zasilania na przykład ze słupa oświetleniowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu iCAM-MobileHD może pracować przez całą dobę. W dzień zasilana jest z akumulatora w nocy z latarni.

Nie wymaga dodatkowych pozwoleń

Instalacja systemu iCAM-MobileHD nie wymaga żadnych pozwoleń ani projektów budowlanych. Dzięki temu jedno urządzenie może być wykorzystywana do monitorowania różnych miejsc w zależności od aktualnych potrzeb.

Cyfrowa jakość Full HD

Kamera IP PTZ o wysokiej rozdzielczości Full HD gwarantuje wysoką jakość nagrywanych materiałów. Zoom optyczny x20 daje możliwość uzyskania bardzo dużego przybliżenia.

Kamera bezprzewodowa - moduł radiowy

iCAM-MobileHD wyposażony jest w moduł do bezprzewodowej transmisji radiowej, który umożliwia zarówno podgląd w czasie rzeczywistym obrazu z kamery jak i zgrywanie nagranych materiałów bez konieczności podłączania się przewodem do kamery. Sygnał transmitowany jest na odległość do 1km do odbiornika iCAM Receiver. Dodatkowo użytkownik może zalogować się do urządzenia przy wykorzystaniu łączności WiFi przy użyciu laptopa. W drugim przypadku zasięg zmniejsza się ze względu na ograniczenia technologii WiFi.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl